Kokonaisvaltainen energiatekninen osaaminen omakotitaloista teollisuuden lämpö- ja höyrylaitoksiin.
Tutustu referensseihimme

Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja varmista käyttöösi ammattilaistemme osaaminen!
Toimipisteemme sijaitsevat Salossa, Tampereella, Lahdessa ja Vaasassa, mutta toiminta-alueena on koko Suomi.


Sopimusasiakkaiden 24/7 päivystysnumero:

010 235 5840

Ota yhteyttä lomakkeella »


Osoite
Energytech Finland Oy
Kailinniituntie 3
24800 Halikko
Y-tunnus: 2649109-8

010 -alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %).

Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003726491098
Operaattori: Pagero
Välittäjätunnus: 003723609900

Paperilaskut pyydämme lähettämään alla olevaan osoitteeseen:
Energytech Finland Oy
OVT 003726491098
PL 908
02066 DOCUSCAN


Salo

Kailinniituntie 3
24800 HALIKKO


Ei kuvaa

Sakari Kyllönen

Aluepäällikkö

Poltintyöt, kiinteistöautomaatio, lämpöpumput, kaasu- ja kylmäasennukset, höyry- ja lämpölaitokset, putkityöt

sakari.kyllonen@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5841
GSM: 050 543 3696

Aleksi Takila

Käytönvalvonta, putki- ja kylmätyöt, poltinasennukset

aleksi.takila@energytech.fi
GSM: 0503101236

Olli Vehmas

Poltinhuollot ja -korjaukset

olli.vehmas@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5845
GSM: 046 923 7355

 

 

Tampere

Joentaustankatu 16-18 ovi 7
33330 TAMPERE


Kristian Katajamäki

Toimitusjohtaja

Käytönvalvonta, höyry- ja lämpölaitokset, poltintyöt, automaatiotyöt, kaasu- ja sähkötyöt

kristian.katajamaki@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5844
GSM: 040 841 9709

Petri Kivinen

Sähkötyöt, kylmäasennukset, höyry- ja lämpölaitokset, poltintyöt

petri.kivinen@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5846
GSM: 0400 323 513

Lahti

Laakerikatu 13
15700 LAHTI


Pasi Peltola

Projektipäällikkö

Poltintyöt, höyry- ja lämpölaitokset, käytönvalvonta, automaatiotyöt

pasi.peltola@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5849
GSM: 050 471 7112

Vaasa

Korjaajantie 2 halli 3
65610 MUSTASAARI


Ei kuvaa

Tomi Koitto

Aluepäällikkö

Poltintyöt, höyry- ja lämpölaitokset

tomi.koitto@energytech.fi
Puhelin: 010 341 4770
GSM: 050 5660 688

Myynti & Taloushallinto


Jani Karttunen

Jani Karttunen


Myynti, TLV & Bvalve

Lauhteenpoistimet, paineenalentimet, istukkaventtiilit

jani.karttunen@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5843
GSM: 050 476 1003


Tiia Achrén

Tiia Achrén


Toimistosihteeri

Äitiyslomalla


Anna-Mari Satuli

Anna-Mari Satuli


Toimistosihteeri

Laskutus, kirjanpito

anna-mari.satuli@energytech.fi
Puhelin: 010 235 5840
GSM: 050 462 2701



Yhteydenottolomake

    TLV    Luotettava kumppani

    Copyright © 2022 Energytech Finland Oy